KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5577007
nr 557 7007
Akvareller
2 st, osignerade, Vy över Norrtull (före och efter), 37x35, enl uppgift Jarstad
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2008
kl 17:27:02